Saviraiškos metodinės grupės organizuota veikla

Birželio 14 dieną Saviraiškos metodinės grupės nariai drauge su mokiniais Ievos Simonaitytės gimnazijoje įgyvendino projektinę- integracinę veiklą „Sveika, vasara“. Mokiniai atsakinėjo klausimus apie vasarą, dainavo, šoko, linkėjo būti visiems sveikiems ir laimingiems. Technologijų ir dailės mokytojos su mokiniais iš antrinių žaliavų kūrė smagią, spalvotą pilį vasarai. Padarė foto sienelę su nuotaikingu spalvotu klounu nešančiu gerą nuotaiką vasaros atostogoms. Vaikai veiklose dalyvavo geranoriškai, buvo kūrybiškai nusiteikę ir įsitraukę. Dienos pabaigoje susirinkę visi gimnazijos vidiniame kiemelyje pasidžiaugė bendru rezultatu bei susikurtomis emocijomis. Nuoširdų AČIŪ sakome visiems muzikos mokytojams A.Danilevičiūtei, B.Kaladžinskienei, muzikos vadovei J.Petraitienei, dorinio ugdymo mokytojai S.Šapalienei, dailės mokytojai Ignei Irkinaitei -Lenkauskienei, šokių mokytojai V.Motienei, technologijų mokytojoms J. J. Urbonavičienei, E. Jasulaitienei. Miela matyti laimingus mokinius, kūrybišką mokytojų veiklą.