5-12 klasių Meninio skaitymo konkursas ir jo atbalsis

Sausio 18 dieną vyko mokyklinis 5-12 klasių Meninio skaitymo konkursas. Keturios lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos ruošė, skatino dalyvauti savo mokomų klasių mokinius. Labai džiugu, jog atsirado skaitovų savanorių arba tokių, kuriuos reikėjo tik mažumėlę paskatinti saviraiškai. Pasirengimas ir konkursas vyko, žinoma, nuotoliniu būdu. Dėkojame dalyviams.
Į Klaipėdos rajono konkurso turą vertinimo komisija išrinko 5-8 klasių grupės atstovę – 6b klasės mokinę Ariną Gabrielą Pavlik, kuri skaitė Vytautės Žilinskaitės apsakymo ištrauką „Kaktuso paslaptis“ ir 9-12 klasių grupės atstovą – 12 klasės gimnazistą Emilį Jonušauską, kuris skaitė poeto Vytauto Mačernio „Ketvirtąją Viziją”. Šiandien džiaugiamės žinia, jog Arina Gabriela Pavlik tapo II vietos laimėtoja, o Emilis Jonušauskas užėmė III vietą. Abu mokinius konkursui ruošė mokytoja Aurelija Daugėlienė.
Skaitomų kūrinių įrašų galite paklausyti prisijungę šia nuoroda: