Europos jaunimo renginys (EYE), vykęs Europos Parlamente, Strasbūre

Europos jaunimo renginys (EYE), vykęs Europos Parlamente, Strasbūre, pagaliau įvyko ! Šis renginys vyksta kas du metus. Deja, neįvykęs praeitais metais buvo nukeltas į šiuos metus. Čia susibūrė daugiau nei penki tūkstančiai jaunuolių, 16-30 metų, iš įvairių šalių. Gavome galimybę jame sudalyvauti ir pasisemti patirties, įspūdžių ir įvairių emocijų. Lietuvoje buvo surinkta keturiasdešimties narių grupė, kuriuos kvietė atvykti keturi Europos Parlamentarai: Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė, Liudas Mažylis ir Aušra Maldeikienė. Mums teko garbė susipažinti bei pabendrauti su prof. Liudu Mažyliu. Išgirsti jo nuomonę mums rūpimais klausimais. Iki šios kelionės tikslo ( renginio Strasbūre) patyrėme nuostabią kelionę per Lenkiją, Vokietiją bei Susipažinome su Prancūzija. Pagilinome žinias, pamatėme daug gražių gamtos, architektūros vaizdų ir pastatų, susipažinome su kitais mokiniais ir studentais. Aplankėme Lenkijos sostinę Varšuvą, Susipažinome su Vokietijos vienu seniausiu miestu Veimaru, kuriame gyveno tokie garsūs žmonės, kaip J. V Gėtė, F. Šileris. Taip pat Strasbūro istorija Prancūzijoje ir Drezdenu Vokietijoje. Tad ši kelionė vienareikšmiškai paliko nuostabius prisiminimus, pasakoja grįžusi iš kelionės, Justina Mulskytė, 12 klasės mokinė.