Respublikinis virtualus SUP turinčių asmenų kūrybinių darbų projektas – paroda „Vaikų Velykėlės“

Išgirdę kvietimą dalyvauti respublikiniame virtualiame SUP turinčių asmenų kūrybinių darbų projekte – parodoje „Vaikų Velykėlės“ ilgai negalvojome, užsiregistravome ir pradėjome ruoštis. Visą savaitę mažieji mokinukai plušėjo iš peties: domėjosi senoviniais margučių raštais, margučių marginimu, gamtine medžiaga. Vėliau šias žinias panaudojome puošdami, aplikuodami kiaušinius. Kaip ir prašė organizatoriai, visus darbelius nufotografavome ir išsiuntėme į Smalininkus. Nuotraukas mūsų naujieji draugai pažadėjo sudėti į savo mokyklos internetinį puslapį ir Facebook paskyrą.
Noriu pasidžiaugti, kad į darbą įsijungė ir mokinukų tėveliai, padėję atlikti daug kruopštumo ir laiko pareikalavusį darbelį. Tariame AČIŪ tėveliams už bendradarbiavimą bei už nuoširdžias pastangas siekiant darnaus vaikų ugdymosi. Mokytoja Rita Čėsnienė