Vasario 18 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyko V-oji Nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė“, kurios tikslas – sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi. Informacinių technologijų mokytoja Daiva Kačinskienė pristatė mūsų mokykloje įgyvendintą eTwinning projektą „Mėlyno meškiuko saugaus interneto kampanija 2020“. Projektų mugės metu mokytoja skaitė paskaitą ir vedė praktinį užsiėmimą „Programos eTwinning projektų nauda mokyklų bendruomenėms“. Mokytoja teigia, kad projektas yra sėkmingas, jei jame dalyvauja iniciatyvūs mokytojai, jei tarp mokyklų-partnerių vyksta pasikeitimas medžiaga ir bendradarbiavimas, jei mokytojai skatina vaikų atsakomybę, bendradarbiauja internetinėje erdvėje bei stengiasi įgyvendinti projektą pamokų metu. „Projektų mugė“ – puikus renginys, kuriame gali ir save parodyti, ir į kitus pasižiūrėti.